Запрошуємо дітей від 3+ на курс з ейдетики +

 

Ейдетика - це методика навчання, яка допомагає розвинути образне і асоціативне мислення, вчить технікам легкого запам'ятовування інформації, розвиває увагу і уяву, творчості – створює міцну базу, що дозволяє ефективно запам'ятовувати і відтворювати будь-яку інформацію.

Ейдетика, сприяючи гармонійному розвитку обох півкуль, робить більш гармонійною і саму дитину. Дитина стає більш працездатною, краще вчиться, рівень розвитку пам'яті і здатність концентрувати увагу зростає. Сприйняття світу і оточуючих у дитини стає більш позитивним, а психіка стійкіше. Поліпшуються відносини дитини з оточуючими.

Педагоги вчать дітей читати, писати і рахувати, але більшість з них не вчить головному: вмінню легко, без напруги сприймати і відтворювати інформацію, пізнаючи навколишній світ. Всі багато і красиво говорять про те, для чого потрібно вчитися, але майже ніхто не показує, як це правильно робити.

Ті, хто якимось чином пристосовується до вимог і темпам вчителя, хороші учні, хто ні – невдахи.

Відразу виникають питання:

  • Як вчити так, щоб всі без винятку були успішними?
  • Як запам'ятовувати?
  • Як навчити запам'ятовування?

Тренінгові заняття з ейдетики проходять в ігровій формі, цікаво і без напруги, що дуже подобається дітям.

Потрібно не багато: навчити учасників пізнавального процесу володіти своєю пам'яттю, фантазією і уявою, для чого ми і проводимо курси з ейдетики для дітей

 

Ейдетика – групові заняття 1 раз на тиждень (4 заняття) по 2 години-800 грн